Hotel Lokál Inn Praha

Hotelu Lokál Inn Praha 11 Hotelu Lokál Inn Praha 12 Hotelu Lokál Inn Praha 13 Hotelu Lokál Inn Praha 14 Hotelu Lokál Inn Praha 15 Hotelu Lokál Inn Praha 16 Hotelu Lokál Inn Praha 17 Hotelu Lokál Inn Praha 18 Hotelu Lokál Inn Praha 19 Hotelu Lokál Inn Praha 20 Hotelu Lokál Inn Praha 21 Hotelu Lokál Inn Praha 22

.Hotel Lokál Inn má ideální polohu v historickém jádru Prahy, v těsné blízkosti hlavní kulturní památky – Karlova mostu (1357). V dosahu pěší chůze se nachází Pražský hrad (15 minut), Staroměstské náměstí (15 minut), Národní divadlo (15 minut). Umístění domu nabízí procházky romantickými uličkami Malé Strany, výhled na Národní divadlo, panorama Pražského hradu, nábřeží Vltavy, chrám svatého Mikuláše i Petřín. V dochozí vzdálenosti (5 minut) je stanice metra Malostranská. Ubytování je ideální pro všechny, které zajímá historie a architektura města i domu. Je určené všem, kdo si chtějí vychutnat těsné spojení s historií Prahy při zachování všech vymožeností dnešní doby.


Lokál Inn nabízí ubytování v osmi dvoulůžkových pokojích a ve čtyřech apartmánech se širokou nabídkou služeb. Pokoje byly nedávno zrekonstruovány a jsou zařízeny ručně vyráběným elegantním, stylovým nábytkem. Apartmány zdobí původní stropní malba s vysokou historickou hodnotou, atmosféru podkrovních pokojů dokreslují původní dřevěné trámy. Ve všech pokojích jsou k dispozici: satelitní TV, telefon s přímou volbou, vysokorychlostní internetová přípojka, elektronický digitální trezor, minibar s nabídkou českých produktů, stojan na odkládání zavazadel, dobře osvětlený psací stůl. V koupelnách se sprchovým koutem nebo vanou je k dispozici vyhřívaný žebřík na ručníky, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcadlo a přírodní kosmetika.


V přízemí a suterénu domu se nachází restaurace s typicky českou kuchyní. Výčep, otevřená kuchyň a prosklené tanky s plzeňským pivem dotvářejí atmosféru pravé české restaurace, která nabízí poctivá česká jídla. Šéfkuchař v maximální míře nakupuje čerstvé suroviny od nejlepších regionálních dodavatelů. Všechna jídla zde připravují a dochucují tak, aby byla vhodná pro každodenní stravování. Kvalita surovin a výsledná chuť jsou nejdůležitější. Jídlo tu navíc v maximální míře připravují způsobem, který nepoškozuje prostředí, což je v souladu s myšlenkou hnutí Slow Food, ke kterému se restaurace hrdě hlásí. Hotelovým hostům je k dispozici kompletní jídelní lístek restaurace a mohou volit mezi plnou penzí a polopenzí. Snídaně jsou součástí ubytování a podávají se denně od 8:00 do 10:00 hodin.


Hostům je poskytováno široké spektrum hotelových služeb: 24 hodinový provoz recepce (Check-in: 14:00, Check-out: 11:00), služby concierge – zajištění transferů z/na letiště, aktuální kulturní přehledy, rezervace vstupenek do divadel, na koncerty, sportovní zápasy aj., dále pomoc s výběrem a zajištěním turistických a volnočasových aktivit, zajištění okružních jízd po Praze i výletů mimo Prahu, pomoc s výběrem výletní lokality a rezervace míst, turistické materiály (mapy, průvodce, plány městské dopravy), sekretářské služby (faxování, kopírování, doručení korespondence a e-mailů hotelovým hostům), denní úklid pokojů, dále prádelna, čistírna, žehlení, zdravotnickáslužba na telefonu, služba buzení telefonem a další. V restauraci také Wi-Fi Free.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-lokalinn@toprague.cz
Adresa: Míšeňská 12 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Lokál Inn Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Lokál Inn Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Kalkulace pobytu na vyžádání:

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Hotel Lokál Inn Praha na mapě:

TOPlist